Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 1zł!

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

Wiatrówka pistolet Legends Luger P08 Blow Back WWII Limited Edition kal. 4,5 mm BB

899.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: 1 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: Umarex

Opis produktu Wiatrówka pistolet Legends Luger P08 Blow Back WWII Limited Edition kal. 4,5 mm BB

Pistolet wiatrówka Luger P08 Legends kal. 4,5 mm BB Blow Back WWII Limited Edition


 

Wiatrówka pistolet Legends P.08 WWII Limited Edition to wiatrówkowa wersja samopowtarzalnego pistoletu konstrukcji niemieckiej z początku XX wieku, P08 Parabellum, potocznie nazywanego Luger P08 od nazwiska konstruktora. Ta wyjątkowa konstrukcja kojarzy się wszystkim przede wszystkim z II Wojną Światową. Popularne „Parabellum” jest nieodłącznym elementem filmów historycznych, których akcja dzieje się podczas ostatniej wojny światowej.


Wersja pistoletu wiatrówki z systemem Blow Back, podobnie jak w palnym pierwowzorze, posiada zamek kolankowy, który unosi się przy strzale. Zapewnia to mocny, odczuwalny przy strzale odrzut, który jeszcze mocniej potęguje wrażenia ze strzelania. Dodaje to również dodatkowego realizmu przy każdej rekonstrukcji historycznej. Wyjątkowość pistoletu pneumatycznego Legends P.08 ze specjalnej edycji WWII 1939 - 1945 polega na wiernym odwzorowaniu wszystkich detali oryginalnej konstrukcji. Wiatrówka ta została wykonana w całości z metalu, dzięki czemu osiągnięto bardzo realistyczny wygląd, a trzymając ją w ręku, użytkownik ma wrażenie posługiwania się prawdziwą bronią.


Pistolet P.08 Parabellum w wersji pneumatycznej jest zasilany instalowaną w rękojeści wiatrówki kapsułą CO2 o pojemności 12 g i strzela stalowymi kulkami 4,46 mm. Wymienny magazynek wsuwany w rękojeść mieści 21 stalowych kulek. Wiatrówkę wyposażono w bezpiecznik skrzydełkowy, umiejscowiony dokładnie w tym samym miejscu co w oryginale.


Pistolet CO2 Legends P.08 to nie tylko strzelanie rekreacyjne, to także wspaniała propozycja dla wszystkich osób zajmujących się rekonstrukcjami historycznymi. Idealnie odwzorowane detale oryginalnej broni, włącznie z napisami grawerowanymi na zamku, sprawiają, że Luger sprawdzi się podczas każdej imprezy rekonstrukcyjnej przedstawiającej wydarzenia z okresu największego konfliktu zbrojnego XX wieku. Prócz tego, ta replika słynnego „Parabellum” może znaleźć się na honorowym miejscu w kolekcji każdego miłośnika militariów z czasów II wojny światowej.


Istniejąca od kilku już lat marka LEGENDS jest ciągle poszerzana o nowe modele broni historycznej. Miłośnicy starej szkoły konstrukcji broni, kolekcjonerzy i militaryści mają zatem coraz szerszy wybór, jeśli chodzi o strzelające repliki. Seria Legends pozwoli każdemu stworzyć własną kolekcję wyjątkowych replik najbardziej przełomowych konstrukcji w historii broni palnej.


W zestawie: klucz imbusowy do montażu kapsuły CO2.

Dane techniczne:

- producent: Umarex
- konstrukcja full metal
- mocny system BLOW BACK
- prędkość początkowa: 90 m/s
- zasilanie: kapsuła CO2 12 g
- kaliber: 4,5 mm BB
- pojemność magazynka: 20 BB
- długość całkowita: 220 mm
- masa: 855 g
- energia wylotowa pocisku: poniżej 17J

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: